FORGOT YOUR DETAILS?

Βρείτε μας

6ο Γυμνάσιο Βέροιας

25ης Μαρτίου κ’ Αναξαγόρα, Βέροια , Ελλάδα

Το κτήριο του σχολείου μας φαίνεται στους χάρτες της google και το google earth όπως επίσης και με το streetview.

Από την Εγνατία (Θεσσαλονίκη / Κοζάνη)

Βγαίνοντας από την Εγνατία στρίβεις δεξιά για Βέροια και ακολουθείς τον περιφερειακό (στο 1 φανάρι δεξιά) που οδηγεί στον δρόμο για Νάουσα. Στο 2 φανάρι που συναντάς πηγαίνεις ευθεία περνώντας μια διασταύρωση και κατόπιν δεξιά. Μετά από 100 μέτρα στο πρατήριο BP στρίβεις αριστερά στον δρόμο για Παναγία Δοβρά και μόλις βγεις (μετά από 200 μέτρα) στον κεντρικό (25ης Μαρτίου) στρίβεις δεξιά. Στα 300 μέτρα στο δεξί σου χέρι φαίνεται το σχολείο μας.

Από την Νάουσα – Έδεσσα

Φθάνοντας στο Εργοχώρι βλέπεις στα δεξιά σου το Σχολικό συγκρότημα του 5ου ΓΕΛ και του ΕΠΑΛ. Στο τέλος της νησίδας στρίβεις δεξιά και κατόπιν στο τέλος του δρόμου πάλι δεξιά. Στα 100 μέτρα απέναντι από τον καταυλισμό των αθίγγανων είναι το σχολείο μας.

Το στίγμα μας στο Google Maps είναι 40.541444        22.197146.