FORGOT YOUR DETAILS?

Κανονικό Ωράριο Σχολείου 2022-2023

Το ωράριο αυτό δεν ισχύει λόγω Covid 19. Μπορείτε να δείτε το ωράριο του σχολείου μας ώστε να ενημερωθείτε για την ακριβή ώρα της επίσκεψης σας.
Η συχνή επικοινωνία με τους γονείς είναι βασικός παράγοντας της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Covid Ωράριο Σχολείου 2021-2022

Λόγω Covid 19 το ωράριο του σχολείου μας έχει αλλάξει ώστε να μην βγαίνουν όλοι οι μαθητές διάλειμμα μαζί. Έτσι τα μονά τμήματα Α1, Α3, Β1, Β3, Γ1, Γ3 ακολουθούν διαφορετικό ωράριο από τα αντίστοιχα ζυγά.
Για να επισκεφτείτε το σχολείο μας θα πρέπει αυτή την περίοδο θα πρέπει είτε να έχετε πιστοποιητικό εμβολιασμού, νόσησης είτε με rapid test 48 ωρών. Επίσης πρέπει να έχετε δηλώσει στο edupass.gov.gr ως επισκέπτης. Στην κεντρική είσοδο αριστερά στην 1η αίθουσα είναι τα γραφεία των καθηγητών. Ενημερωθείτε για το πρόγραμμα επικοινωνίας με τους καθηγητές της τρέχουσας χρονιάς και ελάτε να συζητήσουμε για την συμπεριφορά και την επίδοση των παιδιών σας.